Kontakt

Gabinet nasz jest położony przy ul. Skibowej 13 w Bielsku-Białej, w dzielnicy Straconka, nieopodal osiedla Złote Łany, w pobliżu pływalni AQUA. Za pływalnią AQUA i za jej parkingiem należy skręcić z ul. Langiewicza w prawo w ulicę Goryczkową. Gabinet znajduje się w trzecim domu po prawej stronie drogi, z numerem 13 (ul. Goryczkowa zmienia tam nazwę na ul. Skibowa bez widocznego oznakowania).

ADRES

ul. Skibowa 13,

43-318 Bielsko-Biała

TELE-KONTAKTY

tel:  604 608 619 
czynny pn – pt od 9.00 do 19.00

JAK DOJECHAĆ

WSPÓŁRZĘDNE GPS:

49° 48′ 19.5” N (49.805426 N)
19° 05′ 06.6” E (19.085175 E)

SAMOCHÓD: Najlepiej jechać od skrzyżowania ulic Żywiecka-Łagodna ulicą Łagodną na wschód wzdłuż osiedla Złote Łany wciąż prosto, w kierunku pływalni AQUA. Po drodze ulica zmienia nazwę na Langiewicza. Po minięciu pływalni AQUA oraz jej parkingu skręca się z ulicy Langiewicza w pierwszą przecznicę w prawo, w ulicę Goryczkową. W tym miejscu na ogrodzeniu znajduje się odpowiednia tablica informacyjna ze strzałką do gabinetu (ok. 200 m). Gabinet znajduje się w trzecim domu po prawej z numerem 13 (ulica w tym miejscu zmienia nazwę na Skibowa), wejście jest od północy (przeszklony ganek). Jest też wersja dojazdu od strony ul. Górskiej – skręt w Mierniczą przy łuku obok piekarni.

AUTOBUS MIEJSKI: autobusy MZK linii 4 zatrzymują się przed pływalnią AQUA na pętli końcowej – przystanek „Langiewicza – AQUA”. W godzinach szczytu autobusy jeżdżą co 15-20 minut. Od przystanku do gabinetu jest około 10 minut pieszo. Idzie się tak jak podano w powyższym opisie dojazdu samochodem. Możliwy jest także dojazd autobusem MZK linii 11 i 35 ulicą Górską. W 11-tce należy wysiąść na przystanku „Górska Piekarnia”, a w 35-tce na przystanku „ks. Brzóski Piekarnia” (są tuż obok siebie). Od tych przystanków (i piekarni) do gabinetu jest także około 10 minut pieszo ulicą Mierniczą, dalej w prawo na Biegunową i w lewo na Skibową. Gabinet znajduje się w pierwszym domu po lewej z numerem 13.

Formularz kontaktowy


    Scroll to Top