Preloader

Ładowanie...

Jest to mały prywatny gabinet stomatologiczny o profilu ogólnym, z długoletnim doświadczeniem - prowadzimy leczenie stomatologiczne już od 2001 roku. W latach 2004-2018 przyjmowaliśmy pacjentów w gabinecie przy ul. 3 Maja 1. Od października 2018 przyjmujemy pacjentów w nowej lokalizacji przy ul. Skibowej 13 (Bielsko-Biała, dzielnica Straconka), nieopodal Pływalni AQUA.

UWAGA! Od 1 października 2018 ZMIANA ADRESU GABINETU NA: UL. SKIBOWA 13, BIELSKO-BIAŁA !!!

Przyjmujemy pacjentów rezerwując wizytę na konkretną godzinę - nie ma zatem oczekiwania w kolejce.

Serdecznie zapraszamy

lekarz dentysta Gabriela Sołtysek wraz z asystą.

Rejestracja na telefon 604 608 619 codziennie w dni robocze w godzinach od 9.00 do 19.00.

 

Normalne godziny przyjęć to:

  poniedziałek, środa, piątek  09.00 - 14.00
  wtorek, czwartek  14.00 - 19.00
  sobota, niedziela   nieczynne

Walka o ząb

Jak dotąd nie ma materiału protetycznego lepszego od naturalnego zęba. Protezy przywracają zaledwie 30% funkcjonalności naturalnych zębów, dlatego walczymy o uratowanie każdego zęba, a ekstrakcja jest ostatecznością.


Gdzie jest plomba?

Każdy ząb przywracamy do naturalnego wyglądu - dotyczy to też zębów tylnych. Szczególną uwagę przykładamy do dokładności wykonania i do starannego doboru kolorów. Odtworzeniu podlegają także naturalne kształty charakterystyczne dla poszczególnych zębów. Estetyczne wykończenie zęba przy jego leczeniu jest dla nas standardem i nie podlega żadnej dodatkowej opłacie.


Specjalne materiały do odtwarzania naturalnego wyglądu zęba

Proponujemy także nowoczesne i sprawdzone na świecie estetyczne materiały światłoutwardzalne, dające wyjątkowo dobry efekt dzięki własnościom optycznym zbliżonym do naturalnego zęba. Światło na wypełnieniu z tego materiału rozprasza się w podobny sposób jak na zdrowym zębie tak, że odbudowany ząb staje się praktycznie nie do odróżnienia od zdrowego. Dochodzi do tego wysoka wytrzymałość i trwałość kolorów.


Bez biurokracji TANIEJ

Stosujemy konsekwentnie sprawdzone materiały wysokiej jakości. Nie oszczędzamy czasu poświęconego pacjentowi na precyzyjne i estetyczne wykończenie zęba. Oszczędzamy natomiast na biurokracji. Nasz gabinet nie posiada kontraktu z NFZ, dlatego koszty obsługi biurowej u nas są znacznie niższe niż w gabinetach kontraktowych. Pozwala to na zachowanie stosunkowo niskich cen usług.

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.